wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Siłownik do bram BENINCA BULL5 do 500 kg

Siłownik do bram BENINCA BULL5 do 500 kg

Napęd do bramy BENINCA KBULL 5 świetnie nadaje się bram przesuwnych o wadze 500 kg. Siłowniki do bram BULL5 firmy BENINCA dzielą się na dwa rodzaje: z wyłącznikami krańcowymi mechanicznymi (symbol M) lub magnetycznymi (symbol M.S) 
Zestaw BENINCA KBULL5 wyposażony jest w siłownik z centralą, radio wbudowane w centralę, fotokomórki bezpieczeństwa z wiązką podczerwienie i pilot do sterowania siłownikiem zwykle 2-kanałowy czyli posiadający dwa przyciski.
 

Napęd do bramy BENINCA KBULL5 świetnie nadaje się bram przesuwnych o wadze 500 kg. Jak sprawdzić ile waży Twoja bram? Przyjmuje się iż jeden metr bramy waży od 30-40 kg przy zastosowaniu lekkiej konstrukcji aż do 60-70 km kiedy brama jest bardziej masywna. Siłowniki do bram BULL5 firmy BENINCA dzielą się na dwa rodzaje: z wyłącznikami krańcowymi mechanicznymi lub magnetycznymi. 

Które są lepsze? Zdecydowanie polecamy zastosowanie wyłączników magnetycznych które są tzw bezstykowe a więc bardziej niezawodnie. Siłownik wyposażony jest w centralę sterującą którą steruje mikroprocesor.

Zestaw BULL5 wyposażony jest w siłownik z centralą, radio wbudowane w centralę, fotokomórki bezpieczeństwa z wiązką podczerwienie i pilot do sterowania siłownikiem zwykle 2-kanałowy czyli posiadający dwa przyciski.


Dlaczego warto zakupić napęd z fotokomórkami? 
Fotokomórki PUPILLA montujemy między słupkami wjazdowymi. Fotokomórki wyposażone są w specjalne diody które wysyłają niewidzialną wiązkę podczerwieni. W przypadku postoju samochodu w świetle fotokomórek następuje przerwanie wiązki podczerwonej co informuje centralę iż w bramie pojawiła się przeszkoda więc nie może teraz nastąpić jej zamknięcie. Fotokomórki BENINCA służą do zabezpieczenia bramy przed uszkodzeniem lub zgnieceniem przeszkody stojącej w świetle bramy. 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl